• יול : 30 : 2017 - פיתוח אפליקציה – התחום הצומח ביותר
  • פבר : 20 : 2017 - על איזה צרכים בניית אפליקציות צריכה לענות?
  • ינו : 23 : 2017 - מה היתרון של שרת vps
  • מאי : 21 : 2015 - טונר למדפסת – סוגים ואיך לבחור
  • נוב : 25 : 2014 - קניה oneplus one

כל מה שרציתם לדעת על מלונות בירושלים

ירושלים, אותה רבים מאיתנו לוקחים כמובן מאליו, היא עיר בעלת חשיבות עולמית, מאספקטים רבים – דתיים, תרבותיים והיסטוריים. זוהי אחת הערים המדוברות ביותר בעולם, וגם אם הגעתם אליה שלא לצורכי טיול, לבטח תמצאו את עצמכם מטיילים ברחובותיה, כדי לחוות את העיר על העוצמות, הצבעים והאווירה המיוחדת שלה.
טיול בירושלים מבטיח חוויה של כל החושים, ואם תחפצו להישאר ללילה או שניים, מחכה לכם מגוון רחב של מלונות בירושלים.

מחפשים מלון לשבת חתן? או לאירוע? לחצו כאן

מבט אחר

העיר שעבור תיירים רבים מהווה את גולת הכותרת בטיולם בארץ, מוצעת לנו, תושבי ישראל במשך כל ימות השנה. ההמלצה היא לצאת לטיול של יומיים לפחות בירושלים, לתור אותה ברגל, לטעום את הוויית העיר על כל שכונותיה היפות, וליהנות מהנוף היפה עם שקיעה, הנשקף מחדרים רבים של מלונות בירושלים.
סיור לילי בעיר, יש לו קסם מיוחד אף הוא, ובחלק מהמקומות מומלץ לבקר באמת דווקא בלילה, כמו למשל חומות העיר העתיקה.

מלונות בירושלים – שינוי מרענן

ירושלים מאופיינת בערבוב הישן מול החדש. הדבר ניכר גם במגוון מלונות בירושלים, אשר חלקם מודרניים וחדשניים, ואחרים מצויים במבנים בעלי משמעות הסטורית רבה, כמו למשל מלון המלך דוד, המשמש לאירוח נציגים מכל העולם.
מלון זה, הוקם בשנת 1929 על ידי קבוצת אנשי עסקים מצריים. מלון זה ממקודם בנקודה מרהיבה, המשקיפה על מגדל דוד (ומכאן שמו), חומות העיר העתיקה ומגדל דוד.
הוא סמוך לשכונת ימין משה, ומהווה מלון הדגל של העיר. הפיצוץ שנגרם לו בידי האצ"ל, והאישים הרבים שביקרו בו ביניהם צ'רצ'יל, הרברט סמואל, המלך ג'ורג' החמישי, מלך יוון ועוד, הופכים אותו לאטרקטיבי מאוד.

מסע אל העבר

ירושלים מציעה שפע של אתרים השווים ביקור, טעימה והצצה. טיול קולינרי בשכונת נחלאות, למשל, מפגיש את המטייל עם חלקים בשכונה שכל אחד מהם בנוי בסגנון העדה שחיה שם ועם הטעמים האופייניים להם.
כמובן שסיור בסמטאות העיר העתיקה ובסיומם נגיעה בכותל, כמו גם ביקור במוזיאונים ובאתרים הרבים הנוספים בעיר, מקנים לסיור גוון ייחודי עד מאד. אם אתם מעוניינים לחוות את העבר עד הסוף, כדאי שתדעו שהרבה מאוד מלונות בירושלים משמרים רגעים יפהפיים וחשובים מתקופות שונות בהיסטוריה של עם ישראל, ואין ספק שכשתלונו בהם תרגישו התרוממות רוח נפלאה.

כל המלונות באתר אחד

באתר מימהמו תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש אודות מלונות בירושלים, מידע שיסייע לכם לבחור את המלון המתאים ביותר לצרכים ולהעדפות שלכם. טיול נעים!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
קטגוריות: תיירות וטיולים

Comments are closed.

מאמר2

Posted on ינו - 19 - 2018

0 Comment

השקעה בבודפשט

Posted on דצמ - 27 - 2017

0 Comment

הגדלת חזה

Posted on דצמ - 6 - 2017

0 Comment