• יול : 30 : 2017 - פיתוח אפליקציה – התחום הצומח ביותר
  • פבר : 20 : 2017 - על איזה צרכים בניית אפליקציות צריכה לענות?
  • ינו : 23 : 2017 - מה היתרון של שרת vps
  • מאי : 21 : 2015 - טונר למדפסת – סוגים ואיך לבחור
  • נוב : 25 : 2014 - קניה oneplus one

אם אתם סובלים מבעיות בכפות הרגליים, אם אתם סובלים מכאבי גב, כאבי ברכיים ואולי גם מכאבי ראש, אם אתם מעוניינים לשפר את איכות החיים שלכם, ללכת ולעמוד ללא כאבים וללא מאמץ, ייתכן ומדרסים אורתופדיים הם הפתרון עבורכם.

השוק מציע היצע כמעט אינסופי של מדרסים, כל אחד יכול להמליץ לכם על מדרס מצוין שעזר לבן משפחתו או לבנו החייל בצבא, איך תדעו לבחור מדרסים שיתאימו לכם ויענו על הצרכים האינדיבידואליים שלכם? קבלו את כללי הזהב!

  מדרסים אורתופדיים – עשרה כללים שיעזרו לכם לקנות מדרסים מתאימים

יש סוגים שונים של מדרסים, יש מדרסי מדף, יש מדרסים אורתופדיים, יש מדרסים רכים, יש מדרסים קשיחים ויש מדרסים ביומכניים. הכלל הראשון בעת קניית מדרסים הוא ההתאמה האישית של המדרסים.

כפות הרגליים שונות זו מזו ולכל אחת יש מבנה אחר. מדרסי מדף הם מדרסים המיוצרים בסרט נע, כולם דומים אחד לשני. אלו מדרסים שאולי יעניקו לכם יותר נוחות בכף הרגל, אך לא יצליחו לפתור בעיות אורתופדיות ולא יקלו על הכאבים. מדרס אורתופדי הוא מדרס שנבנה בהתאמה אישית, בהתאם למבנה כף הרגל הייחודי, לאורח החיים של המטופל ולבעיות האורתופדיות שמהן הוא סובל.

לפני שרוכשים מדרסים חשוב לברר את הצרכים והאילוצים הדורשים שימוש במדרסים. יש סיבות רבות ומגוונות מדוע צריך להשתמש במדרסים, יש הזקוקים לתמיכה בכף הרגל בעת עמידה של שעות ארוכות על הרגליים, לשיפור היציבות, יש הסובלים מעיוותים וליקויים במבנה כף הרגל, כמו למשל פלטפוס או בניון, יש הסובלים מכאבים בגב, בברכיים או בצוואר, יש הסובלים מעודף משקל ויש חולי סוכרת שעבורם השימוש במדרס הוא כמעט בגדר חובה.

מומלץ להתייעץ עם רופא אורתופד שיבחן את כף הרגל, יגדיר את הבעיות וייתן הנחיות מדויקות למדרסן הבונה את המדרס.

המדרס צריך להיות מותאם באופן אישי לכל מטופל, נוסף על ההתאמה לבעיות ולצרכים, המדרס צריך להתאים למידות כף הרגל, הוא לא צריך להיות רחב מדי או צר מדי, ארוך מדי או קצר, חשוב להחליט על העובי, על מספר השכבות, על סוג החומרים שמהם ייבנה המדרס ועוד. את המדידה של המדרס יש לבצע בישיבה ולא בעמידה, מצב שבו מופעלים לחצים רבים על כף הרגל.

חשוב להגיע אל המכון לייצור מדרסים עם נעל המשמשת אתכם יום יום. מתוך התבוננות בנעל יוכל המדרסן ללמוד הרבה על צורת ההליכה שלכם, על העומס המופעל על כף הרגל ועוד.

חשוב לזכור כי המדרס אינו נוח בשלב הראשון, אך הוא מתאים את עצמו לאט לכף הרגל.

מדרס לא בוחרים לפי המחיר. אומנם יש פער עצום בין מחירי המדרסים וחשוב לעשות סקר שווקים ולהשוות מחירים כדי לקבל אינדיקציה על המחיר הממוצע של המדרסים בשוק, אך לא כדאי להתפתות למחיר זול של מדרסים, המחיר הזול עלול לאותת על מכון חסר ניסיון ועל שימוש בחומרים באיכות ירודה.

כמו בכל תחום, גם בבחירת מדרס כדאי להתבסס על המלצות. אפשר להתייעץ עם הרופא האורתופד, עם פיזיותרפיסט העוסק בשיקום ההליכה ואפשר גם להיעזר באתרי האינטרנט בפורומים ייעודים ובקבוצות פייסבוק הדנות בנושא.

רכשתם מדרס, רצוי לחזור אל הרופא האורתופד כדי שיבדוק את המדרס ואם יהיה צורך הוא יוכל להצביע על ליקויים קטנים וימליץ על תיקונים.

 מדרסים אורתופדיים – איך תדעו אם אתם זקוקים למדרסים?

מבנה הברכיים יכול ללמד על הצורך במדרסים. אם הברכיים שלכם צמודות ונוטות כלפי פנים, הם כנראה לא מאוזנות, מדרס איכותי עשוי לפתור את הבעיה.

אם יש לכם יבלות חוזרות בכף הרגל, אם עור כף הרגל קשה, אם כף הרגל נפוחה באופן קבוע, ייתכן והעומס על כף הרגל אינו מחולק בצורה שווה וכדאי לרכוש מדרסים.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
קטגוריות: רפואה ובריאות

Comments are closed.

הגדלת חזה

Posted on דצמ - 6 - 2017

0 Comment

כריתת רחם

Posted on אוק - 25 - 2017

0 Comment

על טעם, ריח ומשלוחים...

Posted on אוק - 23 - 2017

0 Comment