• יול : 30 : 2017 - פיתוח אפליקציה – התחום הצומח ביותר
  • פבר : 20 : 2017 - על איזה צרכים בניית אפליקציות צריכה לענות?
  • ינו : 23 : 2017 - מה היתרון של שרת vps
  • מאי : 21 : 2015 - טונר למדפסת – סוגים ואיך לבחור
  • נוב : 25 : 2014 - קניה oneplus one

את עוגת השוקולד הראשונה שלי הכנתי ממש ממש מזמן. כמו כל הילדים בתקופה שלי, גם אנחנו הכנו אותה על פי המתכון היחידי שראינו לנגד עינינו – מספרה של רות סירקיס, "ילדים מבשלים". אימא שלי הייתה בעבודה, אבא גם וזה היה החופש הגדול. לאימא היה יום הולדת ורצינו כל האחים והאחיות להפתיע אותה בעוגת שוקולד טעימה ויפה.

הבלגן התחיל למן הרגע הראשון, כבר שניסינו לקרוא את ההוראות. שלחנו את אחי לקנות מוצרים חסרים ואז שוב שלחנו אותו להביא מוצרים שחסרים לנו, אז לא היה טלפון נייד. ועוד לפני שהתחלנו לעשות משהו המטבח נראה כמו לאחר פוגרום רוסי יסודי.

אחותי הגדולה ניסתה לנהל את העניינים עד כמה שיכלה, אבל זה קשה לילדה בת 12 לנהל 5 אחים קטנים ממנה, לא משנה איך תסתכלו על זה. אחרי שעה לערך, כשרוב המוצרים הנדרשים היו בבית, התנור כבר הגיע לדרגת חימום הידועה רק כשמתקרבים לשמש, התעלמנו מהריח והמשכנו בשלנו.

כל אחד לקח חלק בהכנת עוגת שוקולד; אח אחד הוסיף ביצים לרבות כמה קליפות ביצים (העוגה יצאה קריספי, אם אתם מבינים למה אני מתכוון), אחות אחרת הוסיפה קמח, חלקו הגדול אכן מצא את דרכו לקערה שאר הקמח ריפד את הרצפה או דיפן את השיש. את השמן אני הוספתי ומהר מאד גילינו שעם קצת שמן על הרצפה ושקיות ניילון אפשר לגלוש בבית כמעט כמו מגלשי סקי בשלג. קקאו היה לנו בבית וחשבנו שזה יספיק, אבל הסתבר לנו מהר מאוד שחסרה לנו רבע כוס, אבל החלטנו להמשיך בכל זאת כי קקאו זה לחלשים. אבקת אפיה נראתה לנו כהמלצה בלבד ומים היו לנו בשפע, אז הוספנו כמה שנראה לנו, לפי העין.

ערבבתי את הכול והייתי בטוחה שאימא שלי תתעלף על העוגה. בזמן שהעוגה נשרפה לה בתנור התקיים ויכוח בנינו, האחים, שנסוב סביב השאלה החשובה – קרם שוקולד. כן או לא?. היה קשה לרכז את כול האחים במקום אחד כדי לקבל החלטה דמוקרטית אמיתית כי אח אחד גלש בבית, השניה בכתה ואיימה שתתקשר לאימא, השכנה דפקה על הדלת לכן קיבלתי את ההחלטה לבד והתחלתי להכין קרם לעוגת השוקולד.

ממדי הקטסטרופה

את הרמז הראשון לקטסטרופה קיבלתי שהחלקתי במטבח על הטוסיק. זה היה כואב אבל המשכתי עם קרם השוקולד. הרמז השני הגיע כשלא הצלחתי להוריד מראשו של אחי מה שנראה כמו עיסת דבק של מים וקמח, אז החלטתי לגזור חלק ניכר מהשיער שלו מה ששיווה לאחי הצעיר מראה של נזיר פרנצ'סקני סגפן (קרחת גדולה במרכז הראש סטייל "שם הורד"). והרמז השלישי היה גס, כואב ומטריד – כשאימא שלי עמדה בפתח הבית וצעקה "מה עשיתם  לבית? אני אהרוג אתכם!!!!!!!!".

העוגה לא יצאה כמו משהו שנראה עוגה, היא הייתה שרופה, נמוכה ומפויחת. העצבים של אימא שלי עלו לדרגות שטרם ראיתי וזה קרה ביום הולדת שלה!. להפתעתי הרבה קיבלנו עונש ארוך וזאת למרות שהכוונות של כולנו היו טהורות וטובות.

האקט האחרון של אימא שלי היה לקחת טוש בלתי מחיק ואת הספר של רות סירקיס ולהוסיף ליד הכותרת 'ילדים מבשלים' את המילים "רק עם אימא"!

לעוגת שוקולד יותר מוצלחת אני ממליצה בחום להיכנס לאתרים רציניים יותר

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
קטגוריות: פנאי ותחביבים

Comments are closed.

מאמר2

Posted on ינו - 19 - 2018

0 Comment

השקעה בבודפשט

Posted on דצמ - 27 - 2017

0 Comment

הגדלת חזה

Posted on דצמ - 6 - 2017

0 Comment

מכונות קפה

Posted on אפר - 24 - 2012

0 Comment

אוהלים

Posted on דצמ - 26 - 2011

0 Comment

מטריצות

Posted on יונ - 29 - 2015

0 Comment

תחפושות למבוגרים

Posted on מאי - 11 - 2015

0 Comment