• יול : 30 : 2017 - פיתוח אפליקציה – התחום הצומח ביותר
  • פבר : 20 : 2017 - על איזה צרכים בניית אפליקציות צריכה לענות?
  • ינו : 23 : 2017 - מה היתרון של שרת vps
  • מאי : 21 : 2015 - טונר למדפסת – סוגים ואיך לבחור
  • נוב : 25 : 2014 - קניה oneplus one

נסיעה ברכב בלי מושב בטיחות מתאים הינה מסוכנת ביותר ולכן יש להושיב את הילדים במושב בטיחות אשר מתאים לגילם ולמשקלם גם אם מדובר על נסיעה קצרה ביותר. לפי החוק חייב כל ילד וכל מבוגר לחגור חגורת בטיחות בין אם הוא יושב במושב האחורי או במושב הקדמי. חגורת הבטיחות מספקת הגנה למבוגרים אך כאשר מדובר על תינוקות היא אינה מסייעת ואפילו עלולה לפגוע בהם. הפיתרון עבור הילדים הוא להשתמש במושב בטיחות. מושב בטיחות לתינוק הינו יעיל ביותר והדבר הוכח בעבר כמפחית תמותה ופגיעה. כאשר בוחרים מושב בטיחות יש להתאימו לגיל הילד ולהושיבו במושב האחורי של הרכב. חשוב מאוד לבצע את הפעולות לפי הוראות היצרן, לפי מספר הילדים הנוסעים ברכב ולפי סוגי חגורות הבטיחות ומושבי הבטיחות.

מה כולל שוק מושבי הבטיחות?

שוק מושבי הבטיחות כולל את הסל קל, מושב הבטיחות והבוסטר. הסל קל יכול להגיע עם בסיס או ללא בסיס, מושב הבטיחות יכול להיות משולב עם הסל קל והבוסטר יכול להגיע עם משענת או ללא משענת.

להלן הסבר קצר על שלושת הסוגים:

סל קל: הסל קל הינו מושב בטיחותי ונייד. יש להתקין את הסל קל בזווית של כ- 45 מעלות והוא מיועד לתינוקות עד גיל שנה. חשוב מאוד להתאים את הסל קל למשקלו של התינוק. ניתן להוסיף לסל קל בסיס. הבסיס יוכל להישאר ברכב. בצורה זו יהיה ניתן לחסוך את ההתקנה בכל פעם מחדש. יש לציין כי הבסיס מייקר את עלותו של הסל קל.

מושב בטיחות: מושב בטיחות מתאים לתינוקות בני שנה ומעלה או לחילופין, לתינוקות ששוקלים מעל ל- 9 ק"ג. את מושב הבטיחות יש לעגן לרכב אך לא מוציאים אותו מהרכב משום שהוא כבד ביותר. במידה ותרכשו מושב בטיחות משולב תוכלו לנסוע עם התנועה ונגד התנועה. המושב המשולב מתאים לילדים עד גיל 4.

בוסטר: את הבוסטר אין לעגן לרכב והוא מיועד עבור ילדים בני 8- 11. המטרה של הבוסטר היא להרים את הילד לגובה מסוים ולהתאים את חגורת הבטיחות לגודלו.

המושבים מחזיקים מעמד כ- 10 שנים ומטה. במידה ורכשתם מושב מיד שנייה יש לוודא כי הוא לא עבר תאונה.

מעוניינים לרכוש כסא בטיחות לתינוק?

אם אתם מעוניינים לרכוש מושב בטיחות לתינוק, אתם מוזמנים להגיע אל חברת שילב ולמצוא מגוון כיסאות בטיחות אשר מתאימים לגילו, משקלו וגובהו של ילדכם. בצורה זו יוכל הילד ליהנות מחוויית הנסיעה ולהרגיש בטוח. בין מגוון כיסאות הבטיחות הקיימים אצלנו תוכלו למצוא: כיסא בטיחות אופל, כסא בטיחות טובי, כסא בטיחות פרל, כיסא בטיחות פריורי, כסא ב' טורנדו חיות וחיוכים, כסא בטיחות טורנדו ועוד.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
קטגוריות: מוצרים

Comments are closed.

הגדלת חזה

Posted on דצמ - 6 - 2017

0 Comment

כריתת רחם

Posted on אוק - 25 - 2017

0 Comment

על טעם, ריח ומשלוחים...

Posted on אוק - 23 - 2017

0 Comment

טונר למדפסת – סוגים...

Posted on מאי - 21 - 2015

0 Comment

משאית בטון

Posted on אוק - 27 - 2016

0 Comment

חנות תוספי מזון

Posted on נוב - 17 - 2013

0 Comment

מלונות בירושלים

Posted on אוג - 21 - 2012

0 Comment