• יול : 30 : 2017 - פיתוח אפליקציה – התחום הצומח ביותר
  • פבר : 20 : 2017 - על איזה צרכים בניית אפליקציות צריכה לענות?
  • ינו : 23 : 2017 - מה היתרון של שרת vps
  • מאי : 21 : 2015 - טונר למדפסת – סוגים ואיך לבחור
  • נוב : 25 : 2014 - קניה oneplus one

נזילות מים הם תקלה נפוצה במיוחד בדירות שבהן יש צנרת ישנה ושחוקה. אם לא נאתר את הנזילה בזמן היא עלולה לגרום לנזקים כבדים ולעלויות תיקון גבוהות. בימים שבהם המים הפכו להיות מצרך יקר, נזילות המים עלולות לבזבז מים לשווא ולייקר את חשבונות המים. כדי להימנע מהוצאות כספיות גבוהות, כדי להימנע מעוגמת נפש ומבזבוז מיותר של מים, כדאי לכם לקרוא בעיון את הטיפים הבאים וליישם אותם בשעת הצורך.

 

איתור נזילות – שישה טיפים שחשוב לדעת!

חשוב להיות ערניים ולשים לב לכתמים על הקירות או על חיפויי הרצפה. אלו הם הסימנים הראשונים העשויים להעיד על בעיות של איטום בקירות או על נזילת מים מהצנרת. כדי להיות בטוחים מהו המקור לנזילת המים הזמינו מיד אינסטלטור מומחה לאיתור נזילות.

אל תזמינו אינסטלטור לתיקון נזילות מים לפני שבדקתם האם הוא מצויד בציוד מיוחד לאיתור נזילות. בעזרת מצלמה טרמית יוכל בעל המקצוע לאתר את המיקום המדויק של הנזילה וכל זאת ללא שבירה של קירות, הרמת מרצפות ובלי לגרום להרס מיותר.

אם קיבלתם חשבון מים גבוה מעל הממוצע, ייתכן ובביתכם יש נזילות מים. רגע לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור כדאי לכם לעשות את המבדק הבא: סגרו את כל הברזים ואת כל נקודות המים בבית, ודאו שגם הניאגרות סגורות, נקודות המים בגינה, חכו עשר דקות וגשו אל מונה המים. אם תראו שעל אף שסגרתם את כל נקודות המים, המונה ממשיך לעבוד, כנראה ויש לכם נזילת מים בדירה.

לפני שאתם מזמינים אינסטלטור בקשו ממנו הצעת מחיר כבר בשיחת הטלפון הראשונה, הוא אולי לא יוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת, אך ההערכה שהוא ייתן לכם תיתן מושג על המחיר שאותו הוא עתיד לבקש. לאחר שתקבלו מספר הצעות מחיר משלושה בעלי מקצוע לפחות תוכלו להשוות ביניהן ולבחור את ההצעה המתאימה ביותר. אך חשוב לזכור כי אף פעם לא מומלץ לבחור אינסטלטור רק בשל המחיר הזול, לעתים מחיר זול עלול לאותת על שימוש בחומרי גלם באיכות ירודה , על שימוש בציוד מיושן או על חוסר ניסיון.

אם אתם גרים בדירה שבה הצנרת ישנה ומועדת לתקלות, עשו לכם מנהג קבוע, אחת לשנה עד שנתיים הזמינו אינסטלטור מומחה לאיתור נזילות לבדיקה של המצב. רק כך תוכלו לאתר את הנזילות בשלבים הראשונים עוד לפני שהנזקים הגדולים נגרמו. חשוב לבחור אינסטלטור המצויד במצלמה טרמית כי רק המצלמה הטרמית תוכל לקבוע במקסימום ודאות אם יש נזילה ואם כן היכן המקור שלה.

אם יש לכם פוליסת ביטוח לדירה, דעו כי פוליסת הביטוח הבסיסית מכסה גם נזילות מים. בכל פעם שאתם חושדים שיש לכם נזילת מים, אל תהססו והפעילו מיד את הביטוח. ודאו שהאינסטלטור שהם שולחים מומחה לאיתור של נזילות ומצויד בציוד טכנולוגי מתקדם.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
קטגוריות: כללי

Comments are closed.

מאמר2

Posted on ינו - 19 - 2018

0 Comment

השקעה בבודפשט

Posted on דצמ - 27 - 2017

0 Comment

הגדלת חזה

Posted on דצמ - 6 - 2017

0 Comment

נוד 32 – NOD32...

Posted on אפר - 16 - 2014

0 Comment

אוהלים

Posted on דצמ - 26 - 2011

0 Comment

אופניים חשמליים

Posted on ינו - 2 - 2012

0 Comment

מה יש לעשות בירושלים?

Posted on יונ - 26 - 2017

0 Comment