• יול : 30 : 2017 - פיתוח אפליקציה – התחום הצומח ביותר
  • פבר : 20 : 2017 - על איזה צרכים בניית אפליקציות צריכה לענות?
  • ינו : 23 : 2017 - מה היתרון של שרת vps
  • מאי : 21 : 2015 - טונר למדפסת – סוגים ואיך לבחור
  • נוב : 25 : 2014 - קניה oneplus one

בוודאי שמעתם על לא מעט ישראלים, שמשקיעים את כספם בבודפשט, בירת הונגריה. יחד עם ערים אחרות במזרח אירופה, גם בודפשט הפכה להיות אחת מהערים האהובות על הישראלים, לא רק לצורך תיירות ונופש אלא גם לצרכים אחרים, בין אם זה עשיית עסקים עם המקומיים, בניית מטות ומרכזים של מפעלים ישראלים שמבקשים להיות בינלאומיים ובין אם זה, כאמור, השקעות בעיר.

כשאנחנו מדברים על השקעה בבודפשט, הכוונה בדרך כלל להשקעה בנדל"ן, על כל מאפייניו וצורותיו. החל מהשקעה בדירות מגורים, משרדים, מבני מסחר ועוד. ההשקעות מתחלקות בין נכסים קיימים לכאלה שהישראלים שותפים בתהליך הבנייה שלהם ועוד.

עולה שאלה, למה נדל"ן ולא השקעה באלמנטים אחרים, בין אם זה תשתיות ובין אם זה חברות פרטיות, הונגריות, מקומיות.

יש לכך כמה הסברים, חלקם מתאימים לכל מדינה למעשה ואחרים מתאימים באופן יותר מדויק למדינות בסגנון ובאופי של הונגריה.

נתחיל ממה שכל משקיע יודע, נדל"ן לא הולך לשום מקום, הוא לא נעלם. נכון, שבעיקרון, המחיר שלו יכול לרדת מסיבות שונות, אך הוא לא נעלם, סיכוי סביר שגם אם המחיר ירד, הרי שכעבור זמן נוכל להחזיר את ההשקעה. אנחנו יכולים להרוויח על נדל"ן יותר מאשר על מנייה של חברה, שיכולה להיעלם או להיסגר ולנו לא יהיה מה לעשות איתה.

דבר שני שכל משקיע יודע, בנדל"ן פרטי אנחנו יכולים להרוויח. בין אם מדובר על קניון שבעליו משכיר אזורי מסחר או בניין שבעליו משכירים את הדירות בו. בכל מה שקשור לתשתיות, אבל יותר קשה להרוויח.

דבר שלישי והוא מתקשר ישירות להונגריה, מדובר על מדינה שעברה שינוי כלכלי משמעותי, מכלכלה קומוניסטית, ריכוזית, לכלכלת שוק. יש הרבה יותר אפשרויות, יש הרבה יותר מקומות להשקיע בהם, יש למדינה הרבה יותר צרכים. לכן קל יותר להיכנס לשוק הנדל"ן ההונגרי.

יש נקודות נוספות שקשורות לשוק ההונגרי. למשל, שוק העבודה הוא יחסית זול ולכן עלויות הבנייה נמוכות ביחס למדינות מערביות אחרות, שוק החברות הוא פחות מפותח והרבה יותר קשה למצוא מקומות בהם משתלם להשקיע, ההונגרים מעוניינים במשקיעים זרים שיקדמו את המדינה, ומדובר בשוק קרוב, לא מדובר במקום רחוק ומבודד, אלא במדינה מרכזית במזרח אירופה.

לכן, אם אתם מחפשים דרך להשקיע ולעשות כסף, אין ספק שהשוק ההונגרי הוא פתרון טוב עבורכם, ובפרט השקעות בבודפשט. אתם תוכלו למצוא מגוון רחב של השקעות שיכולות לעזור ולקדם אתכם בדרכים שונות.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
קטגוריות: כללי

Comments are closed.

מאמר2

Posted on ינו - 19 - 2018

0 Comment

השקעה בבודפשט

Posted on דצמ - 27 - 2017

0 Comment

הגדלת חזה

Posted on דצמ - 6 - 2017

0 Comment