• יול : 30 : 2017 - פיתוח אפליקציה – התחום הצומח ביותר
  • פבר : 20 : 2017 - על איזה צרכים בניית אפליקציות צריכה לענות?
  • ינו : 23 : 2017 - מה היתרון של שרת vps
  • מאי : 21 : 2015 - טונר למדפסת – סוגים ואיך לבחור
  • נוב : 25 : 2014 - קניה oneplus one

אין כמו תכשיטים. עוד מהזמנים שבהם תכשיטים היו אך ורק סממן למעמד המלוכה האצילי ששם היה מספיק כסף כדי ליצור תכשיטי מותרות עם זהב ואבני חן יקרות ועד לעצם יום זה בו כל אדם יכול לרכוש לעצמו תכשיט צנוע במחיר זול או להשקיע בתכשיט יקר כמו במקרה של טבעת האירוסין. כמו בכל יתר הדברים גם עולם התכשיטים בעבודת יד מורכב מטרנדים שבאים וחולפים ומה שנותר לנו הוא רק להתעדכן לגבי הטרנדים הבולטים לשנה הנוכחית.

יותר תכשיטים לגברים

אם פעם היה מוזר לראות גבר עם עגיל באוזן הרי שהיום זה כבר ברור שגברים יכולים לענוד תכשיטים שיותר מתאימים למין שלהם ומרגישים להם גבריים לחלוטין גם אם אלה בסופו של דבר עדיין תכשיטים. אפשר לראות כי על הידיים של המוני גברים ישנם צמידים שהפכו לטרנד לוהט ניתן לרכוש אותם אפילו אצל כל מעצבי העל הבולטים שלא נשארים מאחור ומאבזרים את כל הלקוחות הגבריים עם הלוק המושלם שכולל צמיד, טבעת או כל תכשיט אחר שמתחבר אל המראה הרצוי.

יותר צמידים ב- 2016

לא כל אחת לוקחת כמובן מאליו כי עונדים תכשיט כמו צמיד בדיוק כפי שקמים בבוקר ומניחים את הטבעות על האצבעות או את השרשרת על הצוואר. יש כאלה שמוצאים כי תכשיט מעין זה מפריע ורק "רוקד" לו במורד ומעלה מפרק היד בכל תנועה, לעומת אחרים שמאוד אוהבים את כל התנועה הזאת אולם לשני אלה יש את הפתרון המושלם על ידי התאמת הקוטר של הצמיד אל היד בצורה מדויקת. הצמידים של היום מתאפיינים באפשרות של הוספת צ'ארמס אליהם ובנייה של צמיד מותאם אישית שתמיד אפשר להעשיר את המראה שלו עוד ועוד עד אשר שזה מתמלא לחלוטין ומספר את הסיפור שמאחורי כל הפריטים שמרכיבים אותו.

יותר חרוזים בתכשיטים

אם חשבתם שהיה לכם די והותר לראות כל מיני סוגים של חרוזים על גבי תכשיטים אופנתיים לצוואר ולידיים, הרי שטרנד התכשיטים המעוטרים בחרוזים מכל מיני עיצובים רק הולך וגדל כאשר לכל אלה מתווספים כל מיני חומרי עבודה חדשים וישנים שיוצרים מראה בוהו שיקי במיוחד שאפשר איתו לייצר לוק מעולה ליציאה וגם את המראה המושלם שמתחבר עם כל סוג של בגד ים שאיתו מעבירים זמן ניכר מן הקיץ הארוך והחם. למה דווקא חרוזים? מפני שהם לא חייבים להיות עשויים מזהב, אפשר בעזרתם לייצר סוגים שונים של עיצובים ותמיד זה כיף לשחק איתם כאשר מתחיל להיות קצת משעמם בסיטואציה בה נמצאים. רק היזהרו לא לפרום את כל אלה, זה קורה לתכשיטים הכי טובים בשוק…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
קטגוריות: טיפוח ויופי

Comments are closed.

מאמר2

Posted on ינו - 19 - 2018

0 Comment

השקעה בבודפשט

Posted on דצמ - 27 - 2017

0 Comment

הגדלת חזה

Posted on דצמ - 6 - 2017

0 Comment