• יול : 30 : 2017 - פיתוח אפליקציה – התחום הצומח ביותר
  • פבר : 20 : 2017 - על איזה צרכים בניית אפליקציות צריכה לענות?
  • ינו : 23 : 2017 - מה היתרון של שרת vps
  • מאי : 21 : 2015 - טונר למדפסת – סוגים ואיך לבחור
  • נוב : 25 : 2014 - קניה oneplus one

אם גם את שייכת לקבוצת הנשים או הנערות שאינן מרוצות מהחזה שלהן, את לא חייבת להשלים עם צורת החזה. הגדלת החזה הוא אחד מהניתוחים הנפוצים ביותר בעולם, אינספור נשים ונערות בכל רחבי העולם עוברות ניתוחים להגדלת החזה ונהנות מחזה שופע, יפה ונשי ומביטחון עצמי גבוה. הניתוחים להגדלת החזה מוגדרים, אומנם, כניתוחים אסתטיים, אך זהו ניתוח כירורגי המבוצע בהרדמה ונמשך במשך שעה וחצי, אם לא תקפידו על בחירת מנתח מקצועי ומיומן אתן עלולות לפגוע בבריאות שלכן.

הגדלת חזה –  שלוש שאלות, שלוש תשובות

שאלה: מאיזה גיל אפשר לעבור את הניתוח?

בארצות הברית מבצעים הרופאים ניתוחים להגדלת החזה רק מגיל עשרים ושתיים בשל ההוראות החד משמעיות של מנהל התרופות והמזון האמריקאי. בישראל אין הגבלת גיל, אך רצוי לעבור את הניתוח בסיום תקופת ההתבגרות, מגיל שבע עשרה ומעלה.

כאשר אתן עוברות את הניתוח בגיל צעיר יש לקחת בחשבון מצבים שבהם ייתכנו שינויים בגודל השדיים ובמראה שלהם כמו הריונות, הנקה, שינויים הורמונאליים בעקבות לקיחת גלולות למניעת היריון, השמנה, הרזיה ועוד. אם תרצו לשמור על מראה השדיים גם לאחר שהם יעברו שינויים שונים, ייתכן ותידרשו לעבור ניתוח נוסף.

שאלה: מהם הסיכונים בניתוח הגדלת חזה?

כמו כל הליך כירורגי, גם הניתוח להגדלת החזה כרוך בסיכונים ובסיבוכים אפשריים.  הניתוח מבוצע בהרדמה מלאה ותהליך ההרדמה טומן בחובו סיכונים, ובנוסף ייתכנו סיבוכים כמו דימומים, זיהומים, שטפי דם, ריפוי בעייתי של הצלקות ועוד.

לניתוח להגדלת החזה יש סיבוך ייחודי בשם התקשות קופסית. לאחר  ל ניתוח נוצרת בצורה טבעית קופסית מסביב לשתלים, אך כאשר עובי הקופסית גדול מהממוצע, השד יהיה קשה למגע. התקשות הקופסית מקוטלגת בדרגות. התקשות בדרגה 1-2 אינה מפריעה ואינה דורשת התערבות, התקשות בדרגה 3-4 מופיעה בארבעה אחוז מהמקרים והיא מצריכה טיפול. כדי לטפל בהתקשות הקופסית יש צורך בניתוח נוסף שבו "מחלצים" את כל הרקמה המכסה את השתל. זהו ניתוח מורכב הדורש מהמנתח מיומנות מקצועית וניסיון בתחום.

שאלה: מהם סוגי השתלים הנפוצים?

יש מספר שתלים נפוצים, מנתח מקצועי ידע להתאים לכל מטופלת את השתל המתאים.

שתלי סילקון הם השתלים הנפוצים ביותר. השתלים ממולאים בג'ל ועטופים בשכבת סילקון ומגיעים במספר גדלים וצורות. לשתלי הסילקון יש מגע טבעי והם מאושרים על ידי מנהל התרופות האמריקאי.

שתלי מלח הם שתלים המלאים במלח, שתלים אלו אינם פופולאריים מאחר והם לא מעניקים הרגשה טבעית והשד נראה כבלון, אך יש להם יתרון, אם תקרה דליפה רקמות הגוף יספגו את מי המלח ולגוף לא ייגרם נזק. אם תרצו למלא מחדש את השתלים, אפשר יהיה לבצע את זה בלי התערבות כירורגית.

בשיטת ההזרקה העצמית עוברת המטופלת שאיבה שומן עצמית ואת השומן השאוב מחדירים אל השד באמצעות זריקה. היתרון של השיטה הוא בשליטה המלאה של המנתח על עיצוב השד.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
קטגוריות: טיפוח ויופי

Comments are closed.

הגדלת חזה

Posted on דצמ - 6 - 2017

0 Comment

כריתת רחם

Posted on אוק - 25 - 2017

0 Comment

על טעם, ריח ומשלוחים...

Posted on אוק - 23 - 2017

0 Comment

כל מה שרציתם לדעת...

Posted on אוג - 5 - 2016

0 Comment

אוהלים

Posted on דצמ - 26 - 2011

0 Comment

מגנטים לאירועים

Posted on ינו - 14 - 2013

0 Comment

מסחטת מיצים קשים

Posted on אפר - 27 - 2015

0 Comment