• יול : 30 : 2017 - פיתוח אפליקציה – התחום הצומח ביותר
  • פבר : 20 : 2017 - על איזה צרכים בניית אפליקציות צריכה לענות?
  • ינו : 23 : 2017 - מה היתרון של שרת vps
  • מאי : 21 : 2015 - טונר למדפסת – סוגים ואיך לבחור
  • נוב : 25 : 2014 - קניה oneplus one

רובנו עושים שימוש יומיומי במחשבים הניידים והנייחים שלנו, בין שמדובר במחשבים למטרת לימודים ועבודה, בין שמדובר בתוכנות מחשב המיועדות למספר משתמשים, לשיתוף מידע או למשחקים, לרכישת ידע, צפייה בסרטים או הורדת סרטים, האזנה למוזיקה ואפילו יצירת מוזיקה – כל אלו הינם בגדר קבצי מידע חשובים ביותר עבור המשתמש במחשב. אף אחד מאיתנו לא היה רוצה שהמידע כולו יימחק במחי יד בגלל וירוס קטלני שלא זוהה או טעות בהורדת תוכנה מסוימת.

לשמור על קידמה

עם השנים הולכות דרכי הפריצה ומשתכללות ולכן שימוש באנטי וירוס דוגמת NOD32 הינו הכרחי לצורך התפקוד המלא של המחשב שלכם, ללא הפרעות בתקשורת וללא עיכובים שונים. נוד 32 הינה תוכנת האנטי וירוס הפופולארית והאהובה ביותר כיום, ולא בכדי תוכנה זו זוכה הפרסים רבים מדי שנה. על מנת להגן על המידע היקר שלכם במחשב הנייד והנייח, על מנת לשמור על המידע בחברה מוגן מפני פריצה של וירוסים או הרס של מערכות שלמות בן רגע, אנטי וירוס למחשב הינו שלב הכרחי בפעילות השוטפת של כל ארגון וכן של כל אדם פרטי.

פתרון אמין ואיכותי

NOD32 מספקת למשתמשים בה מגוון פתרונות איכותיים, אמינים ונדרשים לצורך תפקוד מלא וללא הפרעות של העסק, או שלכם כאנשים פרטיים. בין אם אלו וירוסים שנחסמים, איומים שונים ופרסומות לא רצויות, סוסים טרויאנים ודואר זבל – כל אלו אינם מהווים איום בהתקנת נוד 32 כתוכנת אנטי וירוס למחשב.

קבלת בטחון מלא בשימושי המחשב השונים

ההגנה על הדואר האלקטרוני הולכת ומתבררת כמהותית בשנים האחרונות, עם ההבנה כי למעשה מידע חשוב יכול להידלות החוצה באמצעות האקרים או תוכנות זדוניות אחרות. בימים בהם אין לדעת מי נמצא ברשת או מי נמצא בצדו השני של התקשורת שלנו, הגנה על תיבת הדואר שלנו הינה הכרחית. הגנה על הפרטיות באמצעות זיהוי תוכנות ריגול מקצועיות מתאפשרת בנקל תודות לטכנולוגיות מתקדמות, כמו גם הגנה מפני איומי רשת שונים, חומת אש דו צדדית וחסימת התחברות נכנסת ויוצאת לרשת האינטרנט, הודעות פישינג והגנה מלאה על המידע שלכם – כל אלו מוענקים למשתמשי NOD32 כחלק מחבילת שירות כוללת.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
קטגוריות: אינטרנט ומחשבים

Comments are closed.

הגדלת חזה

Posted on דצמ - 6 - 2017

0 Comment

כריתת רחם

Posted on אוק - 25 - 2017

0 Comment

על טעם, ריח ומשלוחים...

Posted on אוק - 23 - 2017

0 Comment

יש מי שיטפל בך...

Posted on יול - 30 - 2017

0 Comment

איך תבטחו את עצמכם...

Posted on ספט - 26 - 2017

0 Comment

הסכם ממון

Posted on אוק - 29 - 2013

0 Comment

ציורי אמנות

Posted on אוק - 25 - 2016

0 Comment