• יול : 30 : 2017 - פיתוח אפליקציה – התחום הצומח ביותר
  • פבר : 20 : 2017 - על איזה צרכים בניית אפליקציות צריכה לענות?
  • ינו : 23 : 2017 - מה היתרון של שרת vps
  • מאי : 21 : 2015 - טונר למדפסת – סוגים ואיך לבחור
  • נוב : 25 : 2014 - קניה oneplus one

בזמן שמרבית הזוגות צעירים כיום בוחרים להשקיע לא מעט כסף וזמן בעריכת חתונה בגן אירועים או באולם, יש זוגות שמעדיפים לחסוך מעצמם את הטרחה והם בוחרים לערוך חתונה בבית כנסת.

הרעיון של חתונה בבית כנסת הוא לא חדש, הרי בעבר כך היה נהוג להתחתן, מעצם העובדה שמדובר במקום תפילה, הרי שזוגות רבים היו בוחרים לערוך תפילות ולאחר מכן לערוך את טקס הקידושין, כשהרב עומד ליד ספר התורה, והזוג לידו, אל מול קהל האורחים. הטקס היה נערך בבית כנסת, כאשר לאחר מכן האורחים היו יוצאים החוצה ונהנים מהאוכל.  כיום נהוג יותר לערוך בריתות ובר מצוות בבית כנסת, אך לא מעט זוגות בוחרים לערוך כך את חתונתם.

היתרונות של חתונה בבית כנסת הם די ברורים, מדובר בחתונה שהעלות הכלכלית שלה היא מאוד נמוכה, אין צורך לשכור גן או אולם אירועים, לא צריך להטריח את כל הנוכחים למקום (בדרך כלל האירוע נערך בבית כנסת שכונתי באזור קרוב לכולם), אין צורך להטריח את הרב לגן או לאולם, כמו כן לא צריך לשכור ספקים שונים. כמו כן לא חייבים להזמין את כל קרובי המשפחה והחברים, אלא אפשר לערוך את הטקס בקרב המשפחה המצומצמת והחברים הקרובים. מדובר בחתונה אינטימית, שלווה והרבה פחות מלחיצה מחתונה רגילה.

יתרון נוסף הוא, שניתן לערוך את המסיבה של החתונה בכל מקום שרוצים, למשל, ניתן לערוך אותה בבית ההורים, בדיסקוטק, בטבע וזוג שמתעקש יכול כן לערוך מסיבה בגן או באולם, אך הם יכולים להזמין רק את החברים או את החבר'ה הצעירים שיחגגו איתם.

כיצד עורכים חתונה בבית כנסת

תחילה צריך לפנות אל בית הכנסת ולבקש לשכור את המקום לחתונה. מן הסתם היא תיערך באמצע השבוע או בשישי ולא בשבת, בשביל שלא יהיה חילול שבת המוני.

לאחר מכן יש לברר אם הרב פנוי ומה בדיוק צריך בשביל לערוך חתונה במקום. זוגות שמחליטים להזמין קייטרינג למקום בשביל לאחר את הנוכחים, צריך לבדוק האם יש מקום שמאפשר זאת או שמא הם צריכים להזמין את האורחים אליהם הביתה או לכל מקום אחר לשם כך.

נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה היא כיצד מסדרים את המקום שיתאים לעריכת חתונה, יש לוודא שהמקום נגיש עבור האורחים המבוגרים, וכן שיש חדרים בהם ניתן להתלבש ולהסתדר לפני החתונה.

השלב האחרון הוא להגיע אל בית הכנסת ולהתחיל באירוע המשמח.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Comments are closed.

מאמר2

Posted on ינו - 19 - 2018

0 Comment

השקעה בבודפשט

Posted on דצמ - 27 - 2017

0 Comment

הגדלת חזה

Posted on דצמ - 6 - 2017

0 Comment

רשלנות רפואית בלידה

Posted on יונ - 21 - 2017

0 Comment

מאצרות

Posted on אוק - 27 - 2016

0 Comment

שחזור מפתחות לרכב

Posted on אפר - 21 - 2015

0 Comment

הלוואות

Posted on ינו - 2 - 2012

0 Comment